Udział w egzaminie gimnazjalnym jako realizacja zadania statutowego szkoły

Autor: Dariusz Dwojewski

Dodano: 12 maja 2018
Pytanie:

W jaki sposób należy rozliczać czas pracy nauczycieli biorących udział w egzaminach gimnazjalnych? Wszak zgodnie z art. 42 Karty Nauczyciela w brzmieniu obowiązującym od 1 września 2017 r. nie ma już mowy o egzaminach gimnazjalnych.

Pozostało jeszcze 92 % treści

Aby zobaczyć cały artykuł, zaloguj się lub zamów dostęp.

 

Treść artykułu dostępna dla zalogowanych użytkowników

Aby uzyskać dostęp do pełnej treści tego artykułu

Zaloguj się

Adres e-mail lub login:

Hasło:

Nie pamiętam hasła
wiper-pixel