Jak zatrudnić pracownika bez kwalifikacji na stanowisku pedagogicznym?

Michał Kowalski

Autor: Michał Kowalski

Dodano: 14 października 2018
Pytanie:

Pracownik na zostać zatrudniony do prowadzenia zajęć w trybie art. 15 Prawa oświatowego z uwagi na brak kwalifikacji nauczyciela. Ma prowadzić 4 lekcje tygodniowo. Jak należy go zatrudnić?

Pozostało jeszcze 91 % treści

Aby zobaczyć cały artykuł, zaloguj się lub zamów dostęp.

 

Treść artykułu dostępna dla zalogowanych użytkowników

Aby uzyskać dostęp do pełnej treści tego artykułu

Zaloguj się

Adres e-mail lub login:

Hasło:

Nie pamiętam hasła
Michał Kowalski

Autor: Michał Kowalski

Radca prawny, redaktor Portalu Oświatowego. Specjalista z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych oraz prawa oświatowego. Prowadzi kancelarię, w ramach której udziela pomocy prawnej zarówno nauczycielom, jak i dyrektorom i innym pracownikom szkół. Od kilku lat współpracuje ze Związkiem Nauczycielstwa Polskiego.
wiper-pixel