Nauczyciela zatrudnionego na czas nieokreślony można zwolnić z pracy po roku przebywania na zwolnieniu lekarskim

Autor: Dariusz Dwojewski

Dodano: 16 lutego 2013
Pytanie:

Nauczyciel zatrudniony na czas nieokreślony przebywał na zwolnieniu lekarskim od 10 czerwca 2012 r. do 8 grudnia 2012 r. (182 dni). Wystąpił z wnioskiem o przyznanie świadczenia rehabilitacyjnego. Kiedy będzie można rozwiązać umowę o pracę?

  • Ustawa z 26 stycznia 1982 r. – Karta Nauczyciela (Dz.U. 2006 r. Nr 97, poz. 674 ze zm.) – art. 27 ust. 2.

Pozostało jeszcze 80 % treści

Aby zobaczyć cały artykuł, zaloguj się lub zamów dostęp.

 

Treść artykułu dostępna dla zalogowanych użytkowników

Aby uzyskać dostęp do pełnej treści tego artykułu

Zaloguj się

Adres e-mail lub login:

Hasło

Nie pamiętam hasła
wiper-pixel