Środki przeznaczone na doskonalenie zawodowe nauczycieli są zwolnione od podatku dochodowego i składek na ubezpieczenie społeczne

Autor: Dariusz Dwojewski

Dodano: 6 grudnia 2013
Pytanie:

Czy dofinansowanie kształcenia zawodowego nauczycieli bez skierowania korzysta ze zwolnienia z opodatkowania i oskładkowania? Szkoła dofinansowuje koszty dokształcania ze środków wyodrębnionych w budżetach organu prowadzącego szkołę w wysokości 1% planowanych środków przyznanych na wynagrodzenia osobowe nauczycieli na podstawie art. 70a ust. 1 Karty Nauczyciela.

Pozostało jeszcze 94 % treści

Aby zobaczyć cały artykuł, zaloguj się lub zamów dostęp.

 

Treść artykułu dostępna dla zalogowanych użytkowników

Aby uzyskać dostęp do pełnej treści tego artykułu

Zaloguj się

Adres e-mail lub login:

Hasło

Nie pamiętam hasła
wiper-pixel