Dekret przeniesienia nauczyciela - co powinien zawierać?

Agnieszka Rumik-Smolarz

Autor: Agnieszka Rumik-Smolarz

Dodano: 1 kwietnia 2014
Pytanie:

Co powinno zawierać pismo przekazujące teczkę akt osobowych nauczyciela, który zostaje przeniesiony do innej szkoły zgodnie z art. 18 ust. 4 Karty Nauczyciela?

Pozostało jeszcze 94 % treści

Aby zobaczyć cały artykuł, zaloguj się lub zamów dostęp.

 

Treść artykułu dostępna dla zalogowanych użytkowników

Aby uzyskać dostęp do pełnej treści tego artykułu

Zaloguj się

Adres e-mail lub login:

Hasło

Nie pamiętam hasła
wiper-pixel